Size sunduğumuz hizmetler.

Markanızı dijital ve reel dünyada ileri taşıyacak tüm reklam ve içerik hizmetlerini sunuyoruz.
Dijital medyanın uçsuz bucaksız arazisinde, en son dijital trendlere ve mecralara göre markanıza uygun stratejik planlamalar oluştururken, yaptığımız analiz ve raporlamalar sonucu ortaya çıkan yenilikçi fikirlerle de markanızın dijital medyadaki varoluş sancısına çare oluyoruz.

SEO

Dijitalin hayatımıza girmesi ile beraber internet dünyasında markalarla alakalı aramalar ve sanal ortamdaki marka algısı hızla büyümeye başladı. Dijital itibarı korumak ve bu konuda çalışma yapmak artık hem bireysel hem kurumsal markalar için zorunluluk haline geldi diyebiliriz. Peki nedir bu itibar yönetimi? İtibar yönetimi, online dünyada markanızla alakalı algıyı doğru yönetmek için yapılan çalışmalara verilen isimdir. İnternet üzerinde markanızla alakalı tüm değerlendirme ve yorumları kontrol ederek denetleme ve markanız hakkındaki görüşleri takip etme işlemlerine online itibar yönetimi denilmektedir.

Mobil Uygulama

Mobil cihazlar hayatımıza girdiği günden beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor.
Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar mobil cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Mobil uygulamaların web sitelerinden daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları mobil uygulama kullanmayı cazip hale getiriyor.

Dijital Kriz Yönetimi

Dijital kriz yönetimi; önceden planlanmış ve bilinçli hareketler ile ilerleyen, sorunları aşarak hedef kitleyle olan ilişkinin iyi bir düzeyde tutulma haline denmektedir.Yol haritasına göre olası sorunların sıralaması yapılır ve buna yönelik eylem planı çıkarılır. Eylem planlarını markaların kriz konseyi alarak kriz anında nasıl uygulanacağını belirlerler.

Web Tasarım

Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir.Sosyalans, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaktadır.

Yazılım Çözümleri

Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, erp entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim depo saha otomasyon sistemlerine, telemetri uygulamalarından içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji Geliştirme Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz. Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini belirliyoruz.

Prodüksiyon

Deneyimli prodüktörlerimize projenizin tamamını veya bir bölümünü gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz gibi, onlardan projenizin diğer ayaklarıyla ilgili danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Prodüktörlerimiz şu alanlarda faaliyet göstermektedir: Albüm/Single prodüksiyonu Film müziği Oyun müziği Jingle Dublaj, voice over & sesli kitap

Dijital Pazarlama

Kaliteli içeriğin müşteriyi ikna edici en önemli unsur olduğunu unutmayın. İyi hazırlanmış bir sunum müşterinin ilk tepkisi için ciddi öneme sahiptir. Ziyaretçiyi ulaşmasını istediğiniz noktaya götürecek olan içerik stratejiniz ve dijital trafik akışınızın doğru belirlenmesidir. Sosyalans, içerik üretimi ve yönetimi hizmetiyle ziyaretçiyi yormadan, en hızlı ve ikna edici donelerle kurumunuza ulaştırmayı hedefler. Sizin için de üretebilmeyi dileriz